Prokrastinācija no smadzeņu darbības viedokļa Watch Preview
Ikkatrs dažreiz ir nolicis malā un hroniski izvairījies no neērtiem un negribētiem darbiem, pat meklējot dažnedažādākos attaisnojumus bezdarbībai. Dažreiz prokrastinācija ir iemesls darīt visu iespējamo, tikai ne to, ko vajadzētu darīt. Dažreiz prokrastinācija ilgtermiņā ved mūs uz to punktu, no kura atgriezties atpakaļ vēlamajos apstākļos vairs nav iespējams. No tā cieš attiecības, darbs, cilvēkiem zūd uzticība mūsos, zūd ticība arī pašiem sev!
Tad kas par procesiem notiek Tevī un vai prokrastinācija nav sākums kaut kam lielākam, nopietnākam? Kādi procesi notiek smadzenēs, kad prokrastinācija pārņem mūs? Kādi ir negatīvie un pozitīvie mehānismi prātā? Kādi ir prokrastinācijas veidi un kā sevi labāk pārvaldīt ikdienā, lai neciestu mūsu dzīves un mūsu mīļotie? Kā savu prokrastināciju padarīt par ieroci un sākt no tā gūt labumu?
Uz šiem jautājumiem atbildēs dalīsies RigaBrain vadītājs un ergoterapeits Pēteris Urtāns.
Atsauksmes:
- Ļoti patika informācijas sastrukturētība. Un tas, kā tika viegli uztveramā veidā izskaidrota tēma, ietverot teorētiski pamatotu un padziļinātu informāciju ar piemēriem.
- Lekcija sniedza lielisku ieskatu un rosināja dziļas pārdomas par iemesliem kāpēc prokrastinējam. Paldies!
- Tiešām super lekcija. 2h stundas pagāja nemanot. Paldies!
- Man ļoti patika paskatīties uz lietām no smadzeņu darbības viedokļa.
3 Lessons
Already Joined? Login
Prokrastinācija
Divu stundu lekcija par prokrastināciju no smadzeņu darbības viedokļa ar ieteikumiem un divām pieejām, lai mazinātu prokrastināciju ilgtermiņā un gūt no tās labumu!
Prokrastinācija – kas tas ir?
Ko par to saka psihologi?
Novērtējums
Novērtējums